Genel Sorular Ve Cevaplar

Barkodlu Satış Yapabilirmiyim ?

Sistemimiz Market, Kasap, Kırtasiye Gibi Tüm Parekende Satıcılarına Uyumludur. Eksiksiz Satı Gerçekleştirebilirsiniz.

Birden Fazla Şube Açabilirmiyim Stok Transferleri Yapabilirmiyim ?

Sistemimizde Dilediğiniz Kadar Şube Açabilirsiniz. Tüm ubelerinizi Tek Panelden Dilediğiniz Akıllı Cihazdan Dünyanın Her Yerinden Yönetebilirsiniz. Şubelerinize Kullanıcı Aabilir Kullanıcılarınızı Dilediğiniz Gibi Kısıtlayabilirsiniz.

Hammaddeli Stok Tutabilirmiyim ?
  • Güçlü Stok Yönetimimiz Sayesinde rünlerinizin çinden Çıkan Hammaddelerin Stoklarını En nce Ayrıntısına Kadar Tutmanız Mümkün.

  • Ayrıca Birden Fazla ubeniz Varsa Şubelerinize Stok Transferleri Yapmanız Mümkün.

Çalışanlarımın Maalarını Yönetebilirmiyim ?
  • Sistemimiz Çalışanlarınız En Kapsamlı Şekilde Yönetmenize Olanak Tanır. Sistemimizde Çalışanlarınızın Maaşlarını Yönetebilirsiniz.

  • Ayrıca Çalışalarınızın İzinlerini Yönetebilir Ve Çalışanlarınız İçin Hatırlatma Notları Ekleyebilirsiniz.

Onarım Dükkanlarında Kullanılabilirmi ?

Onarım Modülümz Sayesinde Onarım Dükkanlarna Sistemimiz Uyumludur. Müşterilerinizi Oluşturabilir, Oluturduğunuz Mşterilere Notlar, Ödemeler, Hizmetler Sağlıyabilirsiniz. Ayrıca Onlara Sms Ve Eposta Gönderebilirsiniz.

Ürünlerime Etiket Çıkartabilirmiyim ?

Ürünlerinizin Etiketlerini Ve Barkodlarını Sistemimizde Dilediğiniz Etiket Kağıdı Ve Normal Kağıt Öleklerinde Çıkartabilirsiniz. Etiket Çıkarmak İçin İhtiyacınız OLan Tüm Elementler Sistemimizde Mevcuttur.

Ayrıca Ürünlerinizi Tek Tuşla QR Koduna Dökebilir Ve QR kodunu Müşterilerinizle Paylaşarak Müşterilerinize Ürünlerinizi Daima Güncel Fiyatlarla Sunabilirsiniz.

Müşterilerimi Borçlandırabilirmiyim ?
  • Eksiksiz Defter Sistemimiz Sayesinde Müterilerinizi Taksitlendirebilirsiniz. Carilerinizi Eksiksiz Tutabilirsiniz.

  • Müterilerinizin Ödeme Günü Geldiğinde Sistem Otomatik Müşterinize Ve Size Sms Ve E-posta Aracılığı le Hatırlatmaktadır.

Ön Muhasebe Tutabilirmiyim ?
  • Sistemimiz İşletmenizin Geniş Kapsamlı Muhasebesini Tutmanıza Olanak Tanır. Sistemimizde Gelirleriniz, Giderleriniz, Hesap Türleriniz, Hesap Aktarımlarınız, Carileriniz, Dış Giderleriniz Gibi Tüm Detayları İle Muhasebenizi Tutabilirsiniz.

Limon Barkod'u 7 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin.